Firmy Poznań Poznańskie firmy Dodaj / BIZPOZ.pl Oferta / BIZPOZ.pl Promocja  / BIZPOZ.pl Patronat / BIZPOZ.pl Partnerzy / BIZPOZ.pl Kontakt / BIZPOZ.pl
Firmy w Poznaniu - Dodaj prezentację Firmy Poznań - Dodaj prezentację
Firmy Poznań Firmy Poznań Firmy Poznań Firmy Poznań Firmy Poznań Firmy Poznań Firmy Poznań Firmy Poznań Firmy Poznań
Z uwagi na biznesowy charakter Portalu nie akceptujemy agresywnych form reklam. Naszym celem jest rzetelna informacja oraz prezentacja, a nie stricte reklama. Chcemy by Portal był przyjazny użytkownikom i nie atakował niepożądaną treścią.

W przypadku, gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania - zapraszamy
do ich zadawania przez formularz kontaktowy lub bezpośrednio:
info@bizpoz.pl
REKLAMA W SERWISIE BIZPOZ.pl


Pierwszą z form reklamy graficznej w portalu BIZPOZ.pl jest niebieski box
po lewej stronie portalu - na każdej ze stron (poza stroną główną). Miejsce jest przeznaczone dla maksymalnie dwóch reklam (pliki: jpg, gif, swf) z dowolnym odnośnikiem otwierającym docelową stronę w nowym oknie. Rozmiar pliku nie powinien przekraczać 50 KB. Wielkość: 200x150px.


Cena w promocji za tydzień wyświetlania to 60 zł netto (73,8 zł brutto).

Zamówienie prosimy podesłać na adres: info@bizpoz.pl.
Wszelkie szczegóły oraz dane do FAKTURY VAT zostaną ustalone z konsultantem po otrzymaniu zlecenia.


Drugą z form reklamy graficznej w portalu BIZPOZ.pl jest banner w górnej części każdej ze stron (włączając stronę główną). Miejsce jest przeznaczone dla jednej reklamy (pliki: jpg, gif, swf) z dowolnym odnośnikiem otwierającym docelową stronę w nowym oknie. Rozmiar pliku nie powinien przekraczać 50 KB. Wielkość do wyboru: 750x100px lub 468x60px.


Cena w promocji za tydzień wyświetlania bez rotacji to 150 zł netto (184,5 zł brutto).

Zamówienie prosimy podesłać na adres: info@bizpoz.pl.
Wszelkie szczegóły oraz dane do FAKTURY VAT zostaną ustalone z konsultantem po otrzymaniu zlecenia.


Trzecią z form reklamy graficznej w portalu BIZPOZ.pl jest banner w dolnej części każdej ze stron (włączając stronę główną). Miejsce jest przeznaczone dla jednej reklamy (pliki: jpg, gif, swf) z dowolnym odnośnikiem otwierającym docelową stronę w nowym oknie. Rozmiar pliku nie powinien przekraczać 50 KB. Wielkość do wyboru: 750x100px lub 468x60px.


Cena w promocji za tydzień wyświetlania bez rotacji to 100 zł netto (123 zł brutto).

Zamówienie prosimy podesłać na adres: info@bizpoz.pl.
Wszelkie szczegóły oraz dane do FAKTURY VAT zostaną ustalone z konsultantem po otrzymaniu zlecenia.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych zgodna z RODO / Polityka prywatności

FIRMY POZNAŃ   |   DODAJ FIRMĘ   |   AKTUALIZUJ DANE   |   NASZA OFERTA   |   PROMOCJA   REGULAMIN PORTALU   |   REKLAMA W PORTALU   |   KONTAKT   |
rowery dziecięce poznań | trailer truck mounted attenuator ttma | strzała świetlna na samochód | Słownik do•mowy: gra słowna 14+ = mądry prezent!


BIZNES W POZNANIU - FIRMY WARTE POZNANIA: FIRMY POZNAŃ POZNAŃSKI BIZNES, FIRMY W POZNANIU, LOKALNE POZNAŃSKIE FIRMY, BAZA, SPIS, KATALOG FIRM www.bizpoz.pl
© BIZPOZ.pl to doskonałe narzędzie dla firm, które są świadome jak ważne jest dotarcie do właściwych odbiorców. FIRMY POZNAŃ, biznes w Poznaniu, lokalne poznańskie firmy, baza firm.